Maškare

Autor: Daniela Jasprica, 27. 3. 2017.

28.2., na pokladni utorak, održane su maškare u našoj školi. Nakon nastave svi su razredi izašli umaškarani na dvorište i sudjelovali u povorci i natjecanju za najmaškaru.

Nakon prigodnog programa s recitacijama, pjesmama i plesovima koje su izveli mlađi razredi, pristupilo se proglašavanju...

najboljih maski. Najbolja maska među nižim razredima bila je naša princeza trećašića Matea, najboljom maskom među višim razredima je proglašena šestašica doktorica Ana Ivana, dok su nagradu za najbolju grupnu masku odnijeli osmaši.

Nakon što je pročitana osuda krnji, koji je ove godine bila roda, krnjo je spaljen, a djeca su se osladila pokladnim krafnama.