Terenska nastava – Zoološki vrt u Zagrebu i Aqatika – Slatkovodni akvarij Karlovac

Autor: Daniela Jasprica, 29. 6. 2017.

Dan škole obilježili smo terenskom nastavom koja je obuhvatila posjet Zoološkom vrtu u Zagrebu i akvaparku Aquatika-slatkovodni akvarij Karlovac u Karlovcu. Naime, Dan škole ove godine pada u vrijeme proljetnih praznika pa su članovi UV odlučili obilježavanje održati ranije, netom prije proljetnih praznika.

U terenskoj nastavi sudjelovali su svi razredi i skoro svi djelatnici škole. Na put se krenulo u ranim jutarnjim satima. Po dolasku u Zagreb odmah se išlo u zoološki vrt gdje smo samostalno i uz stručno vodstvo pogledali životinje. Nakon toga slijedio je ručak u restoranu koji se nalazi u sklopu Zoološkog. Poslije ručka išlo se u Karlovac u razgledavanje Slatkovodnog akvarija. Nakon toga slijedila je večera ispred Akvarija i povratak kućama.