Početak nastave i organizacija prijevoza!

Autor: Ivana Brlić, 22. 5. 2020.

Poštovani,

Sukladno Preporukama HZJZ te Uputi MZO od 25.5.2020, počinje redovna nastava za učenike razredne nastave u našoj školi. Obavili smo sve potrebne  pripreme sukladno preporuci i uputama kako bi  naši učenici bili sigurno tijekom boravka u ustanovi.

Nastava počinje u  9,00 sati.

Shodno tome dogovoren je i prijevoz učenika i to:

1. Autobus iz Trnbusa polazi u 8,40 sati i s njim putuju samo učenici iz Trnbusa

2. Autobus polazi s Rošca u 8,30 sati  ide u Dolac Donji i i Gornji, Gornje Polje  te  u školu

Ukoliko bude problema prvi dan drugi sigurno neće.

Željno očekujemo naše učenike i sve ih pozivam u ponedjeljak da budu na nastavi, a mi ćemo, ponavljam još jednom, napraviti sve da se osjećaju sigurno.

Za sve ostale informacije možete me kontaktirati na mobitel 0912282555

Ravnatelj!

Stipe Božinović Mađor, prof.