Valentinovo

Autor: Josipa Marić, 19. 2. 2018.

Nekoliko dana prije Valentinova veliki školski pano bio je ukrašen učeničkim likovnim radovima pod mentorstvom nastavnika Tomice Jadronje, a manji su poznatim stihovima ljubavne tematike uredile učenice uz pomoć knjižničarke Ivane Pavić. Knjižničarka je izradila prigodnu kutiju za prikupljanje ljubavnih pisama u koju su učenici tijekom čitavog tjedna mogli ubacivati svoje poruke. Kutija se ubrzo napunila i zaista je u njoj bilo za svakog pokoje pisamce. Na dan Valentinova, 14. veljače, učenik osmog razreda Josip Lasić postao je poštar na jedan dan i uz koordinaciju knjižničarke podijelio pisma sretnim primateljima.