Informacije za roditelje:

Autor: Daniela Jasprica, 13. 6. 2018.

1. Sukladno odredbi stavka 8. članka 14. Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u OŠ i SŠ „u posljednjem tjednu prije završetka nastavne godine ne organiziraju se roditeljski sastanci i individualni informativni razgovori

2. Na web stranici škole nalaze se popisi udžbenika za slijedeću školsku godinu.

Važno: Splitsko-dalmatinska županija će nabaviti sve udžbenike (osim radnih bilježnica i drugih radnih materijala) za sve učenike osnovnih škola i oni će učenike dočekati u školi prvi nastavni dan.

3. Sukladno odredbama članka 27. st. 3. Zakona o odgoju i obrazovanju .... "učenik može prestati pohađati izborni predmet nakon pisanog zahtjeva roditelja učenika učiteljskom vijeću škole, nakon završetka nastavne godine (15.06.), a najkasnije do 15. kolovoza tekuće godine za slijedeću školsku godinu". Obrazac zahtjeva može se  preuzeti u tajništvu škole i na web stranici škole.