Kuharica petaša

Autor: Ivana Brlić, 23. 4. 2024.

Dragi čitatelji!

Mi, petaši, željeli smo pronaći nov način kako potaknuti djecu na korisnije načine provođenja slobodnoga vremena. Ideja je bila da to ne bude vrijeme provedeno na mobitelu, nego da učimo nešto novo, stječemo nove vještine, provedemo više vremena s obitelji i prijateljima i da se zabavimo.

Tako smo došli na ideju da napravimo svoju malu kuharicu. U njoj se nalazi četrnaest jednostavnih i ukusnih recepata koje svatko može napraviti. Ako više volite slatka jela, probajte recept za naše američke palačinke čiji vam recept donosimo iz Kanade ili za našu voćnu tortu i sladoled. Ako ste pobornik zdrave prehrane zavirite u recepte za voćnu salatu, ili doručak nazvan "Healthy morning" čije ime dovoljno govori. Imamo i recept za domaću juhicu za koju se sastojci mogu pronaći u svakoj kuhinji. Zatim vam donosimo recept za pizzu čije je tijesto jednostavno za napraviti, a sastojke možete prilagoditi svojem ukusu. Ima u njoj još mnogo recepata čije vam tajne nećemo iznositi, nego prolistajte našu kuharicu koja je besplatna i koju vam s radošću darujemo.

U svoje pothvate uključite i starije ukućane kako bi cijeli proces bio sigurniji pri korištenju kuhinjskih aparata. Želimo vam korisno i zabavno druženje uz našu kuharicu.

Vaši petaši