Školski sportski dan

Autor: Antonela Sikavica, 1. 5. 2024.

U petak, 26. travnja, proslavili smo Dan škole s nižim razredima. Umjesto klasične nastave za učenike je organiziran niz sportskih igara u kojima su oni s oduševljenjem sudjelovali.

Program se odvijao u školskoj dvorani pod budnim okom naših učiteljica koje su osmislile štafetne igre. Učenici su, podijeljeni u dvije ekipe , vješto savladali prepreke dok ih je ostatak ekipe žustro bodrio. Učenici su odmjerili snage u hodanju po užetu, sunožnom preskoku, hodanju po gredi i nizu drugih prepreka. Zatim su pokazali svoju brzinu i spretnost u nošenju teniske loptice na žlici. U ovim su igrama ekipe bile izjednačene pa je odlučujuća bila njihova omiljena igra graničara. Kasnije je uslijedio odmor tijekom kojeg su se učenici osvježili i pojeli svoje školske marende. Neki su nastavili igre po izboru na školskom dvorištu.

U veselom smo tonu i puni pozitivnih dojmova priveli i ovaj Dan škole svome kraju.

Slike su u foto galeriji!