Natječaj za školsku himnu!

Autor: Ivana Brlić, 26. 1. 2021.

NATJEČAJ ZA ŠKOLSKU HIMNU

Dragi učenici, evo prilike da izrazite svoju kreativnost te doprinesete prepoznatljivosti i originalnosti naše škole.

Naša škola u studenom slavi 150 godina postojanja i tim povodom želimo joj podariti školsku himnu, a najljepši poklon škola može dobiti upravo od vas, učenika.

Na natječaju mogu sudjelovati učenici svih razreda. Himna treba biti napisana u stihovima, poželjno je da se stihovi rimuju kako bi bila zvučnija i ritmičnija. Broj ni vrsta strofe nisu određeni ni ograničeni. Tekst treba biti na hrvatskom jeziku, na standardu ili narječju, po vašem izboru.

Rad potpišite svojim imenom i prezimenom. Učenici koji su u školi mogu radove predati svojim učiteljicama, a učenici koji trenutno imaju online nastavu radove mogu poslati na sljedeću e-mail adresu: anita.drazin@skole.hr

Najbolji radovi bit će nagrađeni i izloženi u atriju škole. Himna će biti uglazbljena, a nadamo se i da ćemo je uskoro svi zajedno zapjevati.

Natječaj je otvoren do 10. veljače. Iznenadite nas svojom kreativnošću i originalnošću. Poklonite svojoj školi simbol prepoznatljivosti i ostanite upamćeni kao autori naše školske himne.

Radujemo se vašim radovima!